Pro provozovnu Jiná káva v Berouně hledáme nového kolegu (-gyni), který bude zastávat práci číšníka, baristy a barmana a zároveň pracovníka sociální služby s lidmi s duševním onemocněním

Náplň práce: příprava nápojového sortimentu a menších pokrmů, obsluha hostů, pracovní vedení a podpora lidí s duševním onemocněním při jejich směně (pracovní a sociální terapie)

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání nebo střední odborné s vyučením, chuť do práce a výkonnost v oblasti obsluhy a přípravy sortimentu, ochotu pracovat v sobotu, ochotu vzdělávat se, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, schopnost samostatné i týmové práce, trestní bezúhonnost

Výhodou: zkušenost a praxe v pohostinství, zkušenost a praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním, vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci

Nabízíme: smysluplnou práci, podporu průběžného vzdělávání, supervizní podporu, 5 týdnů dovolené

Profesní CV prosím zasílejte na anna.houzvickova@lomikamen.cz

Více informací případně na tel: 608 050 626

Do týmu Jiné kávy hledáme kolegu/yni na pozici pomocný kuchař/ka. Jedná se o podnik s vegetariánskou kuchyní, který je zároveň tréninkovou kavárnou pro lidi s duševním onemocněním.

  • požadujeme: kladný vztah k vegetariánské kuchyni a pečení, schopnost samostatné i týmové práce; spolehlivost, zodpovědnost; chuť do práce
  • nabízíme: práci v příjemném prostředí, pracovní smlouvu na poloviční úvazek

Jedná se o chráněné pracovní místo, podmínkou uzavření smlouvy je pobírání invalidního důchodu, resp. statut ozp.

v případě zájmu informujte Ivu Karasovou, iva.karasova@lomikamen.cz, tel: 608 050 562

Do týmu Jiné kávy hledáme kolegu/yni na pozici číšník/ servírka.  Jedná se o kavárnu kousek od centra Berouna, která je zároveň tréninkovou kavárnou pro lidi s duševním onemocněním.

  • požadujeme: kladný vztah ke gastronomii, chuť pracovat pro lidi; spolehlivost, zodpovědnost; chuť do práce